• Česky
  • English
  • Facebook
1: Vánoční dárek (23. 12. 2020)

Prosincové vánoční koncerty se v roce 2020 neuskutečnily, a tak jsme připravili malý dárek z našeho fondu nahrávek :-) Sáhli jsme do ledna roku 2018, kdy jsme při vánočním koncertě v kostele v brněnském Komíně zpívali Tůmovu mši Missa secundi toni. Sbor, tak jako nyní, vedl František Ostrý, na varhany hrála Petra Sedláková (t. č. Andrlová).

Videozáznam koncertu nebyl původně pořízen pro účely prezentace sboru. Videozáběry z koncertu jsou tedy prolnuty krásnými záběry šumavské krajiny od Vladimíra Kožíška a doplněny fotografiemi sboru z jiných koncertů. Záznam pořídil Ing. Vladimír Adamec.

 

2: Benefiční koncert v MOÚ v Brně 2019
Tradiční koncert v Masarykově onkologickém ústavu - galerie Žlutý kopec. Hovoří dirigent sboru František Ostrý

 

3: Benefiční koncert v MOÚ v Brně 2018

Tradiční koncert pro pacienty a personál v Masarykově onkologickém ústavu. Hovoří dirigent František Ostrý a členové sboru Irma Martinková a Jakub Němec.

autor: Masarykův onkologický ústav

 

4: Benefiční koncert v MOÚ v Brně 2017

Tradiční koncert pro pacienty a personál v Galerii Žlutý kopec v Masarykově onkologickém ústavu. Hovoří dirigent František Ostrý a členka sboru Soňa Holičová.

autor: Masarykův onkologický ústav

 

5: Benefiční koncert v MOÚ v Brně 2016

Tradiční koncert v Masarykově onkologickém ústavu - galerie Žlutý kopec. Hovoří toho času nový dirigent sboru František Ostrý (ve funkci od září 2016).

autor: Masarykův onkologický ústav

 

6: Benefiční koncert v MOÚ v Brně 2015

Tradiční koncert pro pacienty a personál v Masarykově onkologickém ústavu. Hovoří dirigent Josef Javora.

autor: Masarykův onkologický ústav